Gençlik Kampı

Gençlik kampı Türkiye’nin en güzel sahil şeridinde, Toros dağlarının eteklerinde tarih, doğa ve denizin iç içe geçtiği Antalya – Kemer Çamyuva’ da bulunmaktadır. Kampçılarımı on dönümlük arazi üzerine kurulmuş olan kendimize ait Bungalovlardan oluşan AQUA KAMP alanında konaklayacaklardır. Tesis içerisinde Binicilik Maneji , Eğitimli on altı Arap ve İngiliz Atı, Yüzme Havuzu, Paintball alanı, Basketbol sahası, Okçuluk alanı bulunmaktadır.Ankara gençlik kampı, Ankara ulus, Gençlik kampı Ankara..
Gençlik kampı merkezi Antalya’ya 35 km. Havaalanına 50 km. mesafededir. Tüm odalarda 24 saat sıcak su, klima, tv mevcuttur. Kampçılarımız Bungalovlarda her odada yaş gurubuna göre 3 , 4 veya 5 kişi olarak konaklayacaklardır.
Gençlik kampı olarak kampçılarımızın her türlü istek ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hazırladığımız tesisimizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.Gençlerin gelişimden Ankara Gençlik Kampı..

Kamp Yeri :
Antalya – Kemer / Çamyuva

YAŞ GURUBU

I. Grup :    09 – 10 Yaş
II. Grup :   10 – 11 Yaş
III. Grup:  12 – 13 Yaş
lV. Grup :  14 – 15 Yaş
V. Grup  :  16 – 17 Yaş

Not: (Kampçılar yaşlarına göre gruplara ayrılacaklardır.)

Kontenjan : 120 kampçı

ULUSLARARASI YAZ  KAMPI PROGRAMI

KAMP DÖNEMİ 

1.Dönem                     :  03 Temmuz 2021 – 15 Temmuz 2021 (13 Gün)

2.Dönem                     :  26 Temmuz 2021 – 07 Ağustos 2021 (13 Gün)

Dönem Fiyatımız :  5.750 TL + KDV’dir. (KDV %8)

Ödeme Planı: Kurum olarak belirlediğimiz şekilde Nakit , Banka Havalesi ve Taksitli olarak yapabilirsiniz.

KAYIT İÇİN YAPMANIZ GEREKEN

Yaz Kampı kayıtlarını oluşturabilmek için sayfamızın üst bölümünde bulunan online kayıt butonunu tıklayarak çocuklarımıza ve ailenize ait gerekli bilgileri eksiksiz doldurarak bize göndermeniz gerekmektedir. Ofis yetkilileri sizler ile iletişim kurarak kayıt sırasında izlemeniz gereken yolu paylaşacaklardır.

ÜCRETE DAHİL OLANLAR

Ücrete dahil olan etkinlik ve malzemeler sırası ile  tam pansiyon konaklama ( Açık büfe kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri ), beş çayı ve kurabiyesi, tüm gün su ihtiyaçları, çamaşırhane hizmetleri, sosyal ve spor faaliyetlerinin araç ve gereçleri, tarihi ve turistik geziler, şehir içi grup ulaşımları, ilk yardım sağlık hizmetleri (Reviri), güvenlik ve denetim, aquakamp tişörtü, kamp programında Ücrete dahil olan hizmetlerdir.

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR 

Ücrete dahil olmayan etkinlik ve faaliyetler sırası ile Kamp gidiş – dönüş yol ücreti, Uçak bileti, Otobüs bileti, İlk yardım sonrası revir imkanlarını aşan ilaçlar ve Sağlık hizmetleri, Su sporlarında; jet ski ve paraşüt gibi motorlu araçlar ile yapılan ve normal  kamp programında olmayan tüm etkinlikler Ücrete dahil olmayan ve ekstra ödeme yapılarak alınacak hizmetlerdir.

Kampçılarımız adrenalin dolu faaliyetlere katılırlar

kampımızda ki Yüksek Parkur Faaliyeti

İngilizce

Kampımızda, gün içinde uygulamalı İngilizce Eğitimi ve aktif öğrenme pratiği gerçekleşmektedir. Bu, Kampçıların kimi zaman gruplar halinde, kimi zaman yaş gruplarıyla, bazen de kendi başlarına yapacağı çalışmalarla; aktif ve keyifli İngilizce Eğitimidir. Yaz Kampı boyunca yaklaşık “15” saatlik İngilizce dersleri ile birlikte Eğitmenler dil eğitimini aktivitelerle birleştirerek gün boyu Sportif ve Sosyal etkinliklerde uygulamalı olarak İngilizce Eğitimi alırlar böylelikle Kampçıları pratik yapmaya yönlendirmiş olurlar.Ankara Yaz okulları..

Eğitmenler
Eğitmenlerimizin hepsi kendi konusunda ihtisas yapmış, uzun yıllardır birlikte çalıştığımız, deneyimli, Pedagojik Formasyon ve Okul öncesi eğitim almış, iletişimi kuvvetli, Spor Akademisi mezunu kişilerden oluşmaktadır. Kampçılarımızın atacakları her adım eğitmenlerimizin gözetimi altında olacaktır.

Kamptaki Bir Günümüz
08:00-08:30 Kalkma ve kişisel temizlik
08:30-08:45 Sabah sporu
08:45-09:30 Kahvaltı
09:45-11:30 Su sporları (Sörf,Banana, Ringo, Dalış Eğitimi vb.)
11:45-12:30 Otele dönüş ve dinlenme
13:00-13:30 Öğle yemeği
13:30-15:00 Dinlenme
15:00-16:15 Spor aktiviteleri (Yüzme, Basketbol, vb.)
16:30-17:30 İngilizce Eğitimi
17:30-19:30 Binicilik eğitimi
19:30-20:00 Akşam yemeği
20:30-22:30 Gece animasyon eğlenceleri ve disko
23:00-00:00 Odalara çıkma ve yatma için hazırlık
Bir gençlik kampı günü günün her saatini verimli, eğlenceli, eğitici ve öğretici şekilde yukarıda detaylarıyla verildiği gibi geçer.Gençlik Yaz okulları Ankara..

 

Gençlik Kampı Aktivitelerimiz
Ankara Su Sporları Aktiviteleri: Banana – Sörf – Ringo – Ankara Dalış Eğitimi – Kano…
Ankara Alternatif Sporlar: Ankara Paintball – Trekking – Ankara Dağcılık – Ankara Bisiklet – Navigasyon -Oryantiring-Yüksek parkur-İzcilik Kampçılık…
Ankara Spor Aktiviteleri: Binicilik – Yüzme – Futbol – Basketbol – Okçuluk – Plaj Voleybolu…
Ankara Gece Aktiviteleri: Kamp Ateşi – Kowboy Gecesi – Animasyon & Yarışmalar – Açık Hava Sineması – Disco – Karaoke-Playback…

Yemek
Yemeklerimiz kampçılarımızın, gençlik kampı ortamında harcayacakları enerji göz önüne alınarak, diyetisyen gözetiminde titizlikle hazırlanmaktadır. Yemeklerde kalite standartlarına sahip Türkiye’nin köklü markalarının ürünleri tercih edilmekte ve hazırlanan yemekler bu malzemelerle yapılmaktadır. Günde üç öğün hazırlanan ana yemeklerimizin yanı sıra aperatif öğünlerle de desteklenen biir beslenme programıyla kampçılarımızın kaybettikleri kalorileri enerji olarak geri kazanmaları sağlanacaktır.

Sağlık
Gençlik Kampı süresi boyunca tesisimizde 24 saat boyunca kampçılarımızın sağlıyla ilgilenmek üzere sağlık personeli bulunmaktadır. Kemerde bulunan ÖZEL YAŞAM HASTANESİ’nin sağladığı 24 saat doktor ve ambulans hizmeti velilerimizin ve kampçılarımızın içini rahat kılan en önemli unsurdur. Kampçılarımız gençlik kampı boyunca Koç Alliance sigorta tarafından güvence altında bulunmaktadır.Ankara Mamak ilçesindeki yaz okulu öğrencilerimiz çok mutlular…

Güvenlik
Kampçılarımız otel güvenliğinin yanı sıra, gençlik kampı yetkilileri tarafından da sıkı bir şekilde denetleneceklerdir. Ayrıca geceleri nöbetçi eğitmenlerimiz görev yaparak güvenliği sağlayacaklardır.

Kampta Scuba / Dalış

Kampçılarımızın yaptığı Dalış / Scuba’dan güzel bir kare

Ulaşım
Yaz kampı ulaşımında, kampçıların güvenli ve rahat yolculuk yapabilmeleri için şoför seçiminde hassasiyet gösterilir. Otobüslerde her türlü sağlık ve güvenlik önlemi alınır. Ulaşım esnasında ve sonrasında aileler, mesaj ve telefon aracılığı ile bilgilendirilir. Büyük şehirlerden İsteyen aileler çocuklarını kampa ulaştırmak için uçak tercih edebilirler ya da kendileri teslim edip, teslim alabilir. Kampa Uçakla katılan çocuklarımızı hava alanında gurup liderleri karşılar ve servisle gençlik kampı merkezine getirir.Gençler için Ankara yaz kampı..

Tarihi, Turistik ve Çevre Gezileri
Gençlik kampı gezileri yat gezisi ile başlar ve Türkiye’nin en güzel sahil şeridine sahip, doğal güzelliklerin ve tarihin iç içe geçtiği Antalya ilimizde ve çevresinde bulunan , Düden şelalesi, Olimpos , Fasalis, Perge, Antalya kale içi gezileri, Antalya müzesi gibi tarihi ve turistik yerlerin görülmesi ile devam eder. Bunlar çevre gezilerinin başlıcaları olup kampçılarımız devamında Antalya’da bulunan Türkiye’nin en büyük su kaydırakları merkezi olan AQUA park’ta eğlenceli ve hiç unutamayacakları bir gün geçireceklerdir.Çocuklarımızı Ankara yaz kampına mutlaka yazdıralım.

Kamp Ateşi
Kampçılarımız yaş gruplarıyla birlikte kampın 3 / 4 gecesini orman içinde hazırlanan güvenli alanda, çadırda konaklayarak geçirir. Günlük programlarını tamamlayan kampçılar, akşamüstü saatlerinde uyku tulumlarını ve sırt çantalarını alarak grup liderleri ve eğitmenleri ile birlikte gençlik kampı alanına giderler. Çadırların kendi aralarında yardımlaşarak kurulmasıyla ve çevreden odun toplamayla başlayan gençlik kampı, yakılan kamp ateşi çevresinde yenen akşam yemeği, şarkılar, eğlenceli hikayeler ve ardından yapılan sucuk ekmek partisi ile neşe içinde sürer. Kampçılarımız sabah erken kalkarak çadırlarını toplarlar ve kahvaltıya otele dönüş yapılır.Ankarada Bulunan gençlik kampları eğlencelidir.
Gençlik Kampı Hatıraları
AQUA Kamp’a katılan tüm kampçılarımıza AQUA Tişörtü, katılım Sertifikaları, Kamp süresince yapılan eğitimler ve aktiviteler, fotoğrafçılar tarafından kayıt edilir. Çekilen fotoğraflar Cd’ye aktarılır ve gençlik kampı hatıraları olarak kampçlılarımıza hediye edilir.

GENÇLİK KAMPI PAİNTBALL

Kampçılarımızdan Paintball pozu


GENÇLİK KAMPI

Kampcılık, doğa sporlarının ayrılmaz bir parçasıdır. Yaz Kampı insanda yarattığı heyecan, coşku, eğlence gibi duygularla adeta bağımlılık yapar. Doğanın koynunda yapacağınız bir yaz kampı aktivitesi esnasında öğrenecekleriniz kent yaşamınızı da oldukça kolaylaştıracaktır. Kampta gecirdiğiniz anlar esnasında edineceğiniz yeni beceriler ile hayatınızı renklendirecek ve daha yaşanır hale getireceksiniz. Gençlik kamplarında güven içinde kalabileceğiniz, geçici bir yuvayı, kısa süreliğine de olsa yaşanır hale getirme gayretleriniz size o ana kadar hiç tanımadığınız tatları keşfetme fırsatı da verecek.
Yaz kamplarının amacı, sadece yaz tatili boyunca çocuğun meşgul edilmesi, eğlenmesi ve heyecanlı tecrübeler edinmesi değil; aynı zamanda şu üç temel alanda çocukların gelişme kaydetmesinin sağlanmasıdır.Ankara gençlik kampları..

Bunlar;
Sosyal Gelişme,
Duygusal Gelişme,
Yetenek Gelişimidir.
Gençlik kampı , öğrenmenin, gelişmenin ve yeni arkadaşlar edinmenin en eğlenceli yoludur. İnsan kaç kez çocuk olur?
Çocuklarımıza, kendi benliklerini ve yeteneklerini keşfetmeleri adına bu fırsatı tanıyalım.Ankara Yaz gençlik kampları..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Kampımızın Ankara yaz kampı amacı Ankara gençlik kampı gençlik kampları yaz gençlik kampları spora yaz gençlik kampları meraklı, doğayı seven, tatilini yaz gençlik kampları gençlik kampları Ankara yaz kampı dolu dolu geçirmek isteyen gençlik kampları gençlerimizi bir Ankara gençlik kampı araya getirmektir.

Unutulmayacak Ankara yaz kampı dostluklara ve anılarla kampımızı Ankara gençlik kampı bitirmeleridir. Kamp süresi göz önüne alındığında Ankara gençlik kampı sadece sporla geçmeyecek kadar uzun yaz gençlik kampları gençlik kampları bir süredir. Spor Ankara yaz kampı eğitimlerinin yanında kamp klup Ankara gençlik kampı, olanakları bakımından bir çok değişik aktiviteyi de öğrencilerimize sunmaktadır. gençlik yaz gençlik kampları İşte bu Ankara gençlik kampı sebeple kampımızın gençlik yaz gençlik kampları kampları adı Aktif Ankara gençlik kampı kamp’dır.

Ankara gençlik kampları gençlerin serbest zamanlarını Ankara yaz kampları çeşitli sosyal, kültürel ve Ankara gençlik kampları sportif faaliyetlerle değerlendirmelerini Ankara yaz gençlik kampı sağlamak amacıyla kurulmuş tesislerdir.Ankara gençlik kampları , Ankara yaz kampları , Ankara yaz gençlik kamp.

Ankara yaz gençlik kamp,Akyurt yaz kampı, Altındağ yaz kampları, Ayaş yaz kampında, Bala ilçesinde bulunan yaz kampları, Beypazarı ilçesi yaz kampı, Çamlıdere yaz kampı, Çankaya yaz kampı, Çubuk yaz kampları, Elmadağ yaz kampı, Etimesgut yaz kampı, Evren eğlenceli yaz kampları, Gölbaşın da bulunan yaz kampı, Güdül şahane yaz kampı, Haymana yaz kampında bulunan çok güzel yaz kampı, Kalecik yaz kampı, Kazan da yaz kampı öğrencileri, Keçiören gençlik kampları, Kızılcahamam Ankara gençlik kampları, Mamak yaz gençlik kampları, Nallıhan yaz kampı, Polatlı gençlik kampı, Pursaklar ilçesindeki gençlik kampları, Sincan gençlik kampları, Şereflikoçhisar gençlik kampları, Yenimahalledir gençlik kampları.

Kampımızın Ankara yaz kampı amacı Ankara gençlik kampı gençlik kampları yaz gençlik kampları spora yaz gençlik kampları meraklı, doğayı seven, tatilini yaz gençlik kampları gençlik kampları Ankara yaz kampı dolu dolu geçirmek isteyen gençlik kampları gençlerimizi bir Ankara gençlik kampı araya getirmektir. Unutulmayacak Ankara yaz kampı dostluklara ve anılarla kampımızı Ankara gençlik kampı bitirmeleridir.

Kamp süresi göz önüne alındığında Ankara gençlik kampı sadece sporla geçmeyecek kadar uzun yaz gençlik kampları gençlik kampları bir süredir. Spor Ankara yaz kampı eğitimlerinin yanında Ankara gençlik kampı, olanakları bakımından bir çok değişik aktiviteyi de öğrencilerimize sunmaktadır. gençlik yaz gençlik kampları İşte bu Ankara gençlik kampı sebeple Kampımızın gençlik yaz gençlik kampları kampları adı Aktif Ankara gençlik kampı kamp’dır.

Ankara yaz kamplarının en önemli amacı çocukları Ankara gençlik kampı ,ailelerinden uzaklaştırarak Ankara yaz gençlik kampları, erken yaşlarda Ankara yaz kampları, kendi ayakları üzerinde durması Ankara gençlik kampı, sorumluluk Ankara yaz kampı alma, paylaşma, mücadele etme,Ankara yaz kampı sosyalleşme, Ankara yaz gençlik kampı girişkenlik ve Ankara gençlik kampı konularını öğrenmesidir.

Ankara yaz kampları , Ankara gençlik kampı öğrencilerimizle grup gençlik kampları etkinliklerini ve Ankara yaz kampları ile başarısınıı gösterirken gençlik kampı bu aktivitelerle Ankara gençlik kampları arasında en iyisi olmaya Ankara yaz kampları devam ediyor. Gençlik kampı Öğrencilerimize Ankara yaz kampı ile hem öğretirken hem de gençlik kampı hayata karşı duruşunu Ankara yaz kampları ve gençlik kampları ile belirler.

 

Adres: Örnek Mahallesi Oruç Reis Caddesi No:13 Altındağ / Ankara