AQUAKAMP 21. yılında İngilizce Eğitimli Yaz Gençlik Kampları Antalya – Kemer’de kapılarını birkez daha gençler için açıyor.Eğlence, Doğa, Spor, Eğitim, Tatil ve sizleri şaşırtacak sürprizlerle dolu unutulmaz bir Yaz Kampı için 09 – 17 yaş arası Gençlerimizi Aqua Gençlik Kampları‘na

Gençlik Kampları

Gençlik kampı Türkiye’nin en güzel sahil şeridinde, Toros dağlarının eteklerinde tarih, doğa ve denizin iç içe geçtiği Antalya – Kemer Çamyuva’ da bulunmaktadır. Kampçılarımız AQUA KAMP alanında konaklayacaklardır. On dönümlük arazi üzerine kurulmuş olan kendimize ait Bungalovlardan oluşan konaklama alanı çocuklarımızın severek zaman geçireceği özel hazırlanmış bir alandır. Ayrıca tesis içerisinde Binicilik Maneji , Eğitimli on altı Arap ve İngiliz Atı, Yüzme Havuzu, Paintball alanı, Basketbol sahası, Okçuluk alanı bulunmaktadır.
Gençlik kampları merkezi Antalya’ya 35 km. Havaalanına elli kilometre mesafededir. Tüm odalarda yirmi dört saat sıcak su, klima ve tv mevcuttur. Kampçılarımız Bungalovlarda her odada yaş gurubuna göre üç , dört veya beş kişi olarak konaklayacaklardır.
Gençlik kampı olarak kampçılarımızın her türlü istek ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hazırladığımız tesisimizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Kamp Yeri :
Antalya – Kemer / Çamyuva
Gençlik Kampları Yaş Grubu :
I. Grup : 09 – 10 Yaş
II. Grup : 10 – 11 Yaş
III. Grup : 12 – 13 Yaş
lV. Grup : 14 – 15 Yaş
V. Grup : 16 – 17 Yaş
Not: (Kampçılarımız yaşlarına göre gruplara ayrılacaklardır.)
Gençlik Kampı Kontenjanı : 120 kampçı

ULUSLARARASI YAZ  KAMPI PROGRAMI

KAMP DÖNEMLERİ :

I. Dönem   : 01 Temmuz – 15 Temmuz 2020    (15 Gün)

II. Dönem : 16 Temmuz  – 30 Temmuz  2020   (15 Gün)

Dönem Fiyatımız :  3.950 TL + KDV dir. (KDV %8)

Ödeme Planı: Yaz Kampı ödemesini kurum olarak belirlediğimiz şekilde Nakit , Banka Havalesi ve Taksitli olarak ödeme  yapabilirsiniz.

Gençlik Kampları Ücretine Dahil Olanlar
Tam pansiyon konaklama (kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri), beş çayı ve kurabiyesi, İngilizce pratik dersleri, aktiviteler, sosyal ve sportif faaliyetlerin araç ve gereçleri, geziler, sağlık hizmetleri (gençlik kampı reviri imkanıyla), güvenlik ve denetim, AQUA Tişörtü, gençlik kampı katılımcılarına fotoğraf anı cdsi, gençlik kampları ücretine dahil olan hizmetlerdir.
Gençlik Kampları Ücretine Dahil Olmayanlar
Gidiş – dönüş yol ücreti, uçak bileti, otobüs bileti, kampın revir imkanlarını aşan ilaçlar ve sağlık hizmetleri, çamaşırhane hizmetleri, gençlik kampları ücretine dahil olmayan hizmetlerdir.

Kampçılarımız adrenalin dolu faaliyetlere katılırlar

kampımızda ki Yüksek Parkur Faaliyeti

İngilizce
Kampımızda, gün içinde uygulamalı İngilizce Eğitimi ve aktif öğrenme pratiği gerçekleşmektedir.
Kampçılarımızın kimi zaman gruplar halinde, kimi zaman yaş gruplarıyla, bazen de kendi başlarına yapacağı çalışmalarla; aktif ve keyifli bir İngilizce eğitimi almaları sağlanır. Yaz Kampları boyunca yaklaşık “15” saatlik İngilizce dersleri verilir. Bu teorik derslerle birlikte eğitmenler dil eğitimini aktivitelerle birleştirerek gün boyu sportif ve sosyal etkinliklerle kampçılarımızın uygulamalı olarak İngilizce eğitimi almalarını sağlayıp, onları pratiğe yöneltirler.

Eğitmenler
Eğitmenlerimizin hepsi kendi konusunda ihtisas yapmış, uzun yıllardır birlikte çalıştığımız, deneyimli, Pedagojik Formasyon ve Okul öncesi eğitim almış, iletişimi kuvvetli, Spor Akademisi mezunu kişilerden oluşmaktadır. Kampçılarımızın atacakları her adım eğitmenlerimizin gözetimi altında olacaktır.

Kampta Scuba / Dalış

Kampçılarımmızın yaptığı Dalış / Scuba’dan güzel bir kare


Kamptaki Bir Günümüz

08:00-08:30 Kalkma ve kişisel temizlik
08:30-08:45 Sabah sporu
08:45-09:30 Kahvaltı
09:45-11:30 Su sporları (Sörf,Banana, Ringo, Dalış Eğitimi vb.)
11:45-12:30 Otele dönüş ve dinlenme
13:00-13:30 Öğle yemeği
13:30-15:00 Dinlenme
15:00-16:15 Spor aktiviteleri (Yüzme, Basketbol, vb.)
16:30-17:30 İngilizce Eğitimi
17:30-19:30 Binicilik eğitimi
19:30-20:00 Akşam yemeği
20:30-22:30 Gece animasyon eğlenceleri ve disko
23:00-00:00 Odalara çıkma ve yatma için hazırlık

Gençlik kampları için programladığımız ‘kamp günü’ bu şekilde olup her anında çocuklarımızın her türlü gelişimini destekler niteliktedir.

GENÇLİK KAMPI PAİNTBALL

Kampçılarımızdan Paintball pozu


Gençlik Kampı Aktivitelerimiz

Su Sporları Aktiviteleri: Banana – Sörf – Ringo – Dalış Eğitimi – Kano…
Alternatif Sporlar: Paintball – Trekking – Dağcılık – Survivor Oyunlar – Bisiklet  – Navigasyon -Oryantiring-Yüksek parkur-İzcilik Kampçılık…
Spor Aktiviteleri: Binicilik – Yüzme – Futbol – Basketbol – Okçuluk – Plaj Voleybolu…
Gece Aktiviteleri: Kamp Ateşi – Kovboy Gecesi – Animasyon & Yarışmalar – Açık Hava Sineması – Disco – Karaoke – Playback…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yetişkinlik öncesi yaz kampları ankara gençlik kampı süreçte, katılım başta olmak yenimahalle gençlik kampları üzere ankara yaz kampları toplumsal gençlik kampları anlamda sorumluluklarının gençlik kampı yenimahalle yaz kampı farkında olmalıdırlar. Diğer deyişle, gençlerin yetişkinlik öncesi yaz kampları dönemde okulda aldıkları gençlik kampları eğitim gençlik kampı halka en yakın ve katılımına en uygun gençlik kampı yönetim yenimahalleimi gençlik kampları yenimahalle yaz kampları olan yerel yönetimler düzeyindeki katılım gençlik kamp ile uygulamalarına vurgu gençlik kampı yapılmıştır.Gençlik kamp kazandıkları bilinçle toplumsal ankara yaz gençlik kamp konularda daha duyarlı hareket etmeleri ve ankara gençlik kampı görüşlerini rahatça ortaya koyabilmeleri yenimahalle gençlik kampı beklenmektedir.gençlik kampı..gençlik kampları..ankara yaz kampları…

Gençlik Kampları öyle sürprizlerle ankara yaz kampı, doludur ki yenimahalle haftalık yenimahalle yaz kampları, yenimahalle gençlik kampı dönemi boyunca yenimahalle yaz gençlik kampları hayatınızda nelerin ankara gençlik kampı ,değişebileceğini asla önceden yenimahalle yaz gençlik kampı tahmin edemezsiniz.her yıl düzenlenen ankara gençlik kampları.

Yaz tatilinin yenimahalle gençlik kampı, başlamasıyla yenimahallelikte ankara gençlik kampları, yaklaşık 17.5 milyon yaz kampı, öğrenci gençlik kampları, yoğun geçen yenimahalle yaz kampları yenimahalle eğitim öğretim ankara gençlik kampı yılının yorgunluğunu gençlik kampları atacak.Gençler aldıkları eğitim gençlik kampı yenimahalle yaz kampları yaz kampı sırasınca bu farkındalık, tek başına eğitim öğretim kurumlarında yenimahalle gençlik yaz kampları kampları kazanılacak yenimahalle gelişme gençlik kampı değildir.

yenimahalle gençlik kampları yenimahalle aile olarak yenimahalle yaz kampı çocuğunuza sunacağınız yenimahalle kamp tecrübesi yaşama fırsatı, ankara yaz kampları başka hiçyenimahalle eğitsel ortamla ankara yaz kampları kıyaslanamaz.Yaz gençlik kampları çocukların hem sosyal yenimahalle yaz kampı, hem bilimsel yaz kampları,hem de fiziksel yenimahalle gençlik kampları,gelişimleri açısından yenimahalle yaz gençlik kampı, pek çok şey kazanmalarını ankara yaz gençlik kamp ile sağlayabilir.

Ankara Gençlik kampları, gençlik kampı, yenimahalle gençlik kampları başlıyor, eğlenceli gençlik kampları, İstanbul gençlik kampları, İstanbul’dan gelen çocuklar, yenimahalle gençlik kamplarını tercih ediyor,ankara da bulunan gençlik kampları çok güzel, yenimahalledeki ankara gençlik kampı yenimahalle harika, uluslararası yenimahalle yaz gençlik kampları buluşma noktası oldu.21 yıllık yaz kampı, tecrübe ile hazırladığımız yaz kampları programı, gençlere ankara yaz kampı, kendilerini ifade eden yaz kampı, daha iyi yenimahalle gençlik kampları,eğlence fırsatı veren ankara yaz kampı.

21 yıllık yenimahalle yaz kampı tecrübemiz ile hazırladığımız ankara yaz kampı program gençlere kendilerini ifade etme özgürlüğü ve daha iyi tanıma fırsatı verir. Kampçılarımızın yenimahalle yaz kampı programında, ailelerinden uzakta kendilerini ifade edebilecekleri yenimahalle gençlik kampı yenimahalle ortamda bulunmaları kendi ayakları üzerinde durmayı öğretirken eğlenceli yenimahalle ankara yaz kampı deneyimi geçirmelerine katkı sağlar. Eğlenceli yenimahalle yaz kampı aktivitelerinde gençlerimiz grup içerisinde ankara gençlik kampları iletişimi güçlendirmek ve zorlu kış sezonunu geride bırakmak adına keyifli vakit geçirerek unutamayacakları yenimahalle gençlik kampı yenimahalle yaz sezonu geçireceklerdir.yenimahalle yaz kampı, ankara gençlik kampları…

Başarının ankara gençlik Kampı önemli olduğuna yenimahalle gençlik Kampları inanırlar özellikle bu dönemde büyüm ve ödül almak için yenimahalle gençlik Kampları çaba gösterirler. Bu yaştaki çocuklar ankara gençlik Kampı daha uyumlu Gençlik Kampları oldukları için yönlendirilmeleri de daha kolay yenimahalle gençlik Kampları olmaktadır. Benlik algısı oluşurken ankara gençlik Kampı hormonları hızını Gençlik Kampları yenimahalle gençlik Kampı arttırır.

Ankara Gençlik kampları çocuklar için yenimahalle yaz kampı tatilden daha öte bir şeydir.Gelişim için ankara yaz kampı, sosyal yenimahalle gençlik kampları, 09 – 17 yaş arası gençlere ankara yaz kampları.Gençlik kampları çocuklar için yenimahalle yaz kampı tatilden daha öte bir şeydir.Ankara Gençlik kampları bir aile olarak yenimahalle yaz kampı çocuğunuza sunacağınız bir kamp tecrübesi yaşama fırsatı, yaz kampları başka hiçbir eğitsel ortamla kıyaslanamaz.